fbpx

Agata i Maciej | sesja plenerowa Kimura Glamping

28 listopada 2021
Uwierzcie, nie mogłam się doczekać aż podzielę się efektami tej sesji plenerowej. Była ciepła i słoneczna sierpniowa niedziela. Razem z Agatą i Maciejem wybraliśmy się w podróż do wyjątkowego miejsca, by zrobić ich wymarzoną, poślubną sesję.
Przygotowując się do sesji plenerowej w innym dniu pomyślcie o miejscu, które coś dla Was znaczy, które dobrze Wam się kojarzy, z którym jesteście związani, przywołuje dobre wspomnienia… Po prostu – w którym dobrze się czujecie. Oczywiście zawsze służę Wam moją pomocą i mam listę ciekawych miejsc, ale nie ma nic piękniejszego niż powrót do fotografii po latach, gdzie ożywają wspomnienia związanie nie tylko z Wami, ale i otoczeniem…
Agata i Maciej zabrali mnie właśnie w takie miejsce. W miejsce, w którym spędzili piękne chwile tuż po ślubie – urokliwe i otoczone naturą – Kimura Glamping. 
Zapraszam Was w małą podróż…
Ida i Marcin | Pałac Wiejce
Zabieram Was w zdjęciową podróż do czerwca 2021… Gorący dzień, wspaniali przyjaciele, urokliwe miejsce i ONI – szaleni, na maxa wyluzowani i totalnie zakochani!
Justyna i Radek | sesja ciążowa
Jestem ogromnie wdzięczna, kiedy mogę towarzyszyć Wam w kolejnych etapach Waszego życia. Z Justyną i Radkiem poznaliśmy się na ślubie ich przyjaciół, by później sfotografować sesję narzeczeńską, wieczór panieński, ślub, a teraz sesję ciążową.
Karolina i Łukasz | Dworek Separowo
Gdy wspominam ślub Karoliny i Łukasza wzruszenie miesza się z ogromnym uśmiechem na ustach. Takie pary i takie śluby mogłabym fotografować za każdym razem – otwarci, nie bojący się okazywać uczuć i emocji, zakochani, a do tego gotowi mi w pełni zaufać.